عرضه کامیون کشنده امپاور در بورس کالا – ۲۹ آبان ۱۴۰۱

مرحله جدید عرضه کامیون کشنده امپاور در بورس کالا، ۲۹ آبان ماه با قرار گرفتن ۷۱دستگاه از این محصول بهمن دیزل روی تابلوی عرضه به‌اجرا درمی‌آید.

به اشترک بگذارید

عرضه کامیون کشنده امپاور در بورس کالا - ۲۹ آبان ۱۴۰۱

روز یکشنبه ۲۹ آبان تعداد ۷۱ دستگاه کامیون کشنده امپاور متعلق به شرکت بهمن دیزل با قیمت پایه ۳میلیارد و ۱۳۱میلیون تومان روی تابلوی عرضه بورس کالا می‌رود. مدیریت بازرسی و امور اعضای بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌ای در خصوص خرید محصول کامیون کشنده امپاور در تاریخ ۲۹ آبان، اعلام کرد: مهلت ثبت سفارش ساعت ۱۷ روز شنبه ۲۸ آبان خواهد بود.

همچنین پیش دریافت خرید خودرو به میزان ۱۰ درصد قیمت پایه آن بوده، هر کد ملی (اشخاص حقیقی) صرفا امکان ثبت سفارش یک دستگاه را داشته و هر شناسه ملی (اشخاص حقوقی) مجاز به ثبت سفارش حداکثر ۵ دستگاه خودرو می‌باشد. تحویل خودروهای ثبت‌نامی، بصورت دو ماهه بوده، در تاریخ ۲۹دی ۱۴۰۱ به خریداران انجام می شود. لازم به ذکر است خریداران ملزم به وازیر ۹درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعا به مبلغ ۱۱میلیون و ۲۳۰هزار و ۶۱ تومان است که شامل مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه راهگشا، هزینه شماره گذاری، هزینه پست و بیمه شخص ثالث می‌باشد.

کامیون کشنده امپاور بهمن دیزل پیش از این و در ۲۰ مهر در تالار خودرو بورس کالا عرضه و با رقابت خریداران همراه شده بود. در پی رقابت تنگاتنگ خریداران ۵۰ دستگاه از این محصول با رقابت ۴.۵ درصدی فروخته شده بود. امروز (یکشنبه ۲۲ آبان) تعداد ۱۹۶ دستگاه فیدلیتی ۵ نفره و ۱۹۶ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره از محصولات بهمن موتور در بورس کالا عرضه شد. فردا تعداد ۱۹۲ دستگاه دیگنیتی و سه شنبه این هفته (۲۴ آبان) نیز تعداد ۶۵ دستگاه کارا دو کابین و ۵۰ دستگاه کارا تک کابین، همگی متعلق به شرکت بهمن موتور در تالار خودرو عرضه خواهند شد.

انتهای پیام

ویدیو های جدید

6 پاسخ

  1. سلطانی
    آقا چطوری از کجا خبر دار بشیم ثبت نام کنیم ثبت نام نقدی کی هست اقساطی کی هست اگه اطلاع رسانی کنید ممنون میشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت