فروش فوق العاده ایران خودرو | تیر ماه ۱۴۰۰

مرحله هجدهم فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه ۳ خودرو پارس سال، پارس TU5 و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک از صبح پنجشنبه ۱۰ تیر ماه آغاز می‌شود.

به اشترک بگذارید

بخشنامه فروش فوق العاده ایران خودرو تیر ماه 1400

به گزارش فارسی‌کار، ایران خودرو بخشنامه جدید فروش فوری محصولات خود را اعلام کرد. هجدهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو با موعد تحویل حداکثر ۳ ماهه برای خودرو های پژو پارس سال، پژو پارس TU5 و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک از فردا، پنجشنبه ۱۰ تیر ماه آغاز می‌شود و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

محدودیت های ثبت نام خودرو به قوت خود باقی است

در این طرح که هجدهمین مرحله فروش فوری محصولات ایران خودرو به روش قرعه کشی است، همان محدودیت‌‌‌های پیشین برای ثبت نام فروش خودرو به روش قرعه‌کشی پابرجاست. به عبارت دیگر، متقاضی باید دارای گواهینامه رانندگی پایه ۳ باشد، در ۴۸ ماه گذشته از ایران خودرو و یا سایپا خودرو خریداری و یا تحویل نگرفته باشد، فاقد پلاک انتظامی‌فعال باشد و شماره تلفن همراه و شماره حساب ثبت شده در وبسایت فروش محصولات ایران خودرو باید بنام فرد متقاضی باشند.

در کنار اینها، ثبت نام در این طرح نیز برای مشتریان حقوقی امکان‌پذیر نخواهد بود. در ضمن، امکان انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه‌کشی به اشخاص ثالث نیز به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت. سند نیز به مدت یک سال پس از تحویل خودرو، در رهن شرکت خواهد بود. در نهایت باید به عدم امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو به دیگری، حتی بصورت وکالتی اشاره کرد که در صورت تخطی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

بخشنامه فروش فوق العاده ایران خودرو تیر ماه 1400

الزام فعال سازی گارانتی و شرایط آن

لازم به ذکر است خودرو‌‌‌های ثبت نامی‌در این طرح ملزم به مراجعه به نمایندگی برای فعال‌سازی گارانتی خودرو حداکثر ۵ ماه پس از تحویل خودرو خواهند بود. در غیر این صورت، گارانتی خودرو ابطال خواهد شد و عواقب ناشی از آن، صرفا متوجه مالک خودرو خواهد بود. ذکر این نکته نیز ضروری است که خودرو در هنگام مراجعه به نمایندگی جهت فعال سازی گارانتی حداقل باید هزار کیلومتر کارکرد داشته باشد.

زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو

قیمت خودرو های عرضه شده در این طرح، قیمت جدیدی است که پس از افزایش قیمت مصوب شورای رقابت برای خودرو ها لحاظ شده است. به این ترتیب، قیمت پژو پارس سال نزدیک به ۱۴۰ میلیون و ۲۷۳ هزار و ۵۰۰ تومان، قیمت پژو پارس TU5 نزدیک به ۱۴۵ میلیون و ۷۹۵ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت خودرو دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک نیز نزدیک به ۳۹۰ میلیون و ۸۹ هزار و ۳۲۷ تومان خواهد بود. مرحله هجدهم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مشمول سود مشارکت و یا انصراف نمی‌شود. اما در صورت تاخیر در تحویل خودرو توسط ایران خودرو، جریمه تاخیر بصورت روز شمار (۳۶ درصد سالیانه) به مشتری پرداخت خواهد شد.

متقاضیان جهت صبت نام می‌توانند از صبح روز پنجشنبه ۱۰ تیر ماه تا ساعت ۲۴ روز شنبه دوازدهم تیر ماه ۱۴۰۰ به وبسایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس https://esale.ikco.ir مراجعه فرمایند. مراسم قرعه‌کشی برای انتخاب مشتریان نهایی یکشنبه ۱۳ تیرماه با حضور نمایندگان نهادهای ناظر، در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران‌خودرو برگزار خواهد شد. این مراسم به صورت مستقیم از سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.ikco.ir پخش خواهد شد.

ویدیو های جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عناوین مرتبط سایت